2019 metų skaičiai apie mūsų rajoną

Socialinis saugumas

Akmenės rajono savivaldybė kasmet plečia socialinių paslaugų tinklą, organizuodama ir teikdama naujas socialines paslaugas pagal įvertintą socialinių paslaugų poreikį. 2017 metais buvo išplėtotos dienos socialinės globos paslaugos asmens namuose, dienos užimtumas vaikų dienos centruose, augo pasitenkinimas teikiamų socialinių paslaugų kokybe. išaugo ilgalaikės socialinės globos paslaugų gavėjų skaičius.

Socialinis saugumas svarbus siekiant kurti savo miestui, daugiau informacijos apie tai rasite Akmenės rajono savivaldybės puslapyje.

Nekilnojamas turtas

Akmenės rajone dėl praeityje susiklosčiusių aplinkybių, pigių statybinių medžiagų pasiūlos palankaus darbo užmokesčio yra vienos mažiausių Lietuvoje nekilnojamojo turto kainos ir nekilnojamojo turto santykis, kad susikurtumėte jaukius namus. Savo svajonę įsigyti nuosavą būstą paversti realia galėsite daug greičiau, o namai darbas ir darželis bus kelių kilometrų atstumu ir kamščius galėsite iškeisti į laiką su šeima.

Norite įsigyti būstą? Pradėkite paieškas dabar!

  • Akmenės rajono savivaldybė 2017 metais Socialinės apsaugos ir darbo minsiterijos buvo išrinkta, kaip ,,Draugiškiausia jaunimui savivaldybė''

O jeigu norisi užsiimti kultūrine veikla, prisijungti prie choro, teatro grupės ar šokių kolektyvo, Akmenės rajone veikia net 66 meno kolektyvai.

Galvoji apie grįžimą į Lietuvą? Sužinok, kokie yra pirmieji žingsniai sugrįžus Renkuosi Lietuvą puslapyje.

Renkuosi_lietuva_soc_ismokos